Apollos on esindatud lai sortiment Onyx&Green toodetest. Tooted on saadaval mitmetes Apollo kauplustes. Vaata saadavust: http://www.apollo.ee
Apollo on Eesti suurim raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett. Apollol on 14 kauplust ja Baltikumi üks suuremaid e-poode ja kiiresti kasvav kinode ning kohvikute võrgustik.
AS Infotark kliendid saavad  Onyx&Green tooteid tellida ka Büroomaailmast. Lisainfot saate oma Büroomaailma kliendihaldurilt.
Juhtiv Inglismaa online jaemüüja, kes müüb laias valikus õiglase kaubanduse, orgaanilisi ja ökoloogiliselt sõbralikke tooteid.
 

Ethica on sõltumatu perefirma Plymouth’is Inglismaal.

Nende eesmärgiks on teha eetilised ja keskkonna-sõbralikud tooted kättesaadavaks kõigile ja pakkuda neid taskukohaste hindadega.

Ethica usub säästva eluviisi tähtsusesse ning on võtnud sihiks pakkuda tooteid, mis vähendavad meie mõju keskkonnale ning on seejuures kvaliteetsed.

Green Emporium on väike, sõltumatu Briti firma, mis on asutatud 2009 aastal.

Nende kauplus asub Sherwoodis, Nottinghamis ja nad tegutsevad ka e-poena, pakkudes oma klientidele tooteid, mis on välja töötatud ja toodetud keskkonnast  hoolides.

  Green Life Heaven, Taani edasimüüja ja turustaja, kellega võite olla kindel, et ostate turu parimaid tooteid ja panustate rohelisemasse ja puhtamasse elustiili.
 
Karavan Eco Home loodi toodete müümiseks, mis edendavad rohelist elustiili. Nende kauplus Londonis on olnud avatud avatud juba 19 aastat, algselt müüdi õiglaselt kaubanduse tooteid ja kunsti. Ning aastast 2009 on nad täielikult pühendunud ökoloogiliselt toodetud kaupadele millele on kaasa aidanud nende klientide suurepärane reaktsioon.
Maalilise Brugge linna südames peitub Kudzu internetipood. Oma muljetavaldava tootevalikuga, mis koosneb loodussõbralikest toodetest, mis kõik valmistatud looduslikest, ümbertöödeldud või ümbertöödeltavatest materjalidest. Kudzu poes müüdavad tooted on tehtud, et säästa energiat ja luua parem, tervislikum keskkond kõigile.
Only Natural - tervisliku toidu pood, mis on kaubelnud Wexfordis, Iirimaal üle 30 aasta.
  PLANETOPIJA - raamatupood Zagrebis, Horvaatias, kes propageerib terviklikku lähenemist  inimeste ja kogukonnaga seotud küsimuste lahendamisel, samuti usaldust kasvu ja arengu võimu.
  Asutatud aastal 1978, Premier Stationery võib uhkusega pidada ennast Iirimaa juhtivaks kirjatarvete müüjaks, pakkudes kõrgeima kvaliteediga tooteid igale vanusele, kodudes ja töökohtades.
Vegana (Bratislava, Slovakkia) tahab, et kliendid leiaksid nende poest - tooteid parima kvaliteediga, mis on toodetud mõeldes keskkonnale ja ilma julmuse vabalt.